Hotel pro psy AJAXHotel pro psy AJAX

 

hotel pro psy

Velice Vám děkuji za návštěvu stránek našeho rodinného hotelu pro psy. Jmenuji se Jiří Zubrický a hotel provozuji od roku 2000. Touto dobou jsem skončil s vrcholovým sportem a díky vztahu k pejskům a známým, kteří nemohli sehnat kvalitní hlídání svých miláčků, jsem se rozhodl koupit bývalou zemědělskou usedlost, kterou jsem postupně předělal na hotel pro psy s vlastním bydlením.

Pejsek je člen rodiny, a ne věc, kterou odložíte, jakmile přestane bavit. Má svoje potřeby, svoje návyky, má radost, ale cítí i smutek a prožívá stres z odloučení od Vás. Právě proto vznikl tento hotel. Hotel, do kterého se i Váš miláček bude těšit. Prioritou je pro mne pohoda našich psích hostů během celého pobytu, a proto nepříjmáme agresivní psy, tzv. "rozštěkáváče" a podobné. 

Neméně důležitá je bezpečnost Vašich miláčků a právě proto u nás není možné společné venčení, vždy je pejsek venčen individuálně několikrát denně ve velkém výběhu na vyběhání. Hotel je stavebně uzpůsoben tak, aby nedošlo k fyzickému kontaktu mezi našimi hosty. 

hotel pro kockyPéči o Vašeho miláčka beru jako péči o vlastní miláčky, proto není kapacita hotelu „průmyslová“, neboť by bylo velmi obtížné při větším počtu hostů poskytovat několika zaměstnanci takovou nadstandardní péči, kterou zde poskytuji se svou rodinou.

Pokud jste náš hotel ještě nenavštívili, využijte dne na zkoušku. Je to zejména vhodné, pokud uvažujete nad delší dovolenou, aby Váš miláček věděl, že se pro něj vrátíte a minimalizoval se dopad stresu z odloučení během dovolené nebo služební cesty na Vašeho miláčka. Pokud Váš miláček ještě nebyl v hotelu, nebo si nejste jisti, jak bude reagovat na odloučení, doporučujeme využít „den na zkoušku“, po kterém uvidíte, jak bude snášet delší pobyt.

 

 

 

Nově u nás můžete platit i platebními kartami

patby